ROZRUCH

S rozruchem se staneme velcí. Budou to kvanta dat, která přinese každý z nás a my tyto informace třídit začneme. Rozruch je informační šum, je to energie, která se šíří vesmírem a každou myslí, která pomyslí. S rozmýšlením i bez něj, každý má rozruch ve svém mozku a posílá jej vesmírem daleko předaleko. Kde zachytit se má a proč bychom jej měli zasílat, o to se budeme přít do nekonečna, až ručička hodinek bude běžet pozadu, začne se schylovat k tomu, že čas se obrátí, my technologii rozruchu použijeme, aby vesmír dál se stal nekonečným.

 

S novou technologií, kdy mozek začne fungovat na větší obrátky zpoznáme nové dimenze, které jsou nám ukryty pod pokličkou našich smyslů. Vsázím na telepatii a robotiku, kdy naše tělo budeme synchronizovat se stroji, s novým věkem 4.0, s technokracií, která nás zavede až na okraj našeho vědomí a my nové dimenze objevíme.

 

S novými dimenzemi my putovat telepatií vesmíru budeme a hračky pro nás budou hromadné zbraně, kdy budeme ničit civilizace vesmírné jako na řetězci, jako hmyz je budeme vnímat a proto, abychom neničili, my hmyz již na naší planetě musíme vnímat jako stejnocenné protivníky, přátelé na planetě Zemi. Korigovat co je a co není přemnožené, co je a co není telepatií vzpjato dohromady, co má a co nemá nárok na život, to je náš úděl, chovat se jako bohové.

 

Bohové, kteří mají nárok na to zašlápnout narušitele a nebo pouze z radosti zabít.

SEN

HRA