KNIHA

SEN

Dobrý den, pokusím se vytvořit nový model vyhledávání na internetu. Koncepce, která v sobě bude uchovávat data a která bude vizualizačně přívětivá pro uživatele internetu a webu, na který jste se právě dostali. Cílem je vytvořit koncept, který v sobě konvertuje data a změní je ve vizualizační porno. Všechny data, která předáte, my budeme zpracovávat pro rozvoj nás samých, lidstva a západní civilizace. Vytvoříme kontrolní body, které budou obranným prvkem pro rozvoj civilizace a nadále budeme budovat monopol vojenství, který jsme ztratili přechodem ke kapitalismu. Toto zhroucení vojenského vývoje a průmyslu má dalekosáhlé dopady, pokud bychom se odtrhli od EU nebo od NATO a měli vlastní koncepce rozvoje vesmírného průmyslu a dopad na HALO efektu, který není přívětivý, protože všechny data, které posíláme vně Zemi, do prostoru, nejsou kontrolovány a to se musí změnit. Všechny data by měly být kontrolovány a vypouštěny vně Zemi a prostor kontrolovaně a účelově. Vypouštíme technologie, které může kdokoli zaznamenat do své technologie a to proti nám. Data dávejme pouze spojencům, ale kdo je spojenec, kdy nevíme ani o jedné civilizaci mimozemské. S kontaktem se vše mění.

 

Pracujme tedy na koncepci, že jsme ve vesmíru sami a zaměřme se na civilizace na Zemi, na planetě, která je jedinečná, tvoří život, zpracovává koncepce a myšlenky v jednotu, v prostor, který dobře známe, ale mnoho neznámého i na planetě Zemi je před námi. Až ovládneme všechny data na Zemi, tehdy poznáme podstatu vesmíru a znovu budeme moci nastartovat koloběh Big Bang.

 

Věřím v to, že jednoho dne budeme bohové, technologie, které vynalezneme a to s pomocí umělé technologie budou magnifikantní, nepředstavitelné. Budeme pracovat na nových dimenzích, budeme cestovat v čase a sbírat technologie a emoce, které ještě ve své sbírce nemáme.

 

A proto, jsme vytvořili, knihu, rádce hvězd, které ovládáme našimi myslemi. Stvořitel seslal tuto knihu:

 

Kniha je soubor znaků, která v sobě strukturovaně uchovává data pro další generace a měla by přinášet evoluční zisk. Měla by měnit svět, měnit lidi k dobru světa a k jednotě bytí. Měla by navrhnout cesty řešení událostí, které se objevují v každodenním životě. Měla by vyplnit čas, který strávíte na internetu a podat informace a fakta zábavnou cestou.

 

 

SEN

HRA